Menu

Lázeňské nemocnice


Nemocnice specializovaná na léčbu revmatických potíží přijímá i těžší formou nemoci pacienty.

Jejímu charakteru odpovídají následující diagnostická oddělení: rentgen, ultrazvuková diagnostika a chemická laboratoř. Pro hospitalizované i ambulanční pacienty jsou po odborné lékařské prohlídce sestavovány individuální léčebné kúry.

V harkánské lázeňské nemocnici se úspěšně léčí choroby pohybových ústrojí revmatického charakteru /chronická polyarthritida (rheumatoid arthritis), spondylitis ankylopoetica (Bechtěrevova choroba), lupénka (psoriasis), dna (Arthritis urica)/, degenerativní kloubová onemocnění, discopathie krční a bederní oblasti, osteoporosa a její následky, periarthritis, fibrositis, myalgie, bursitis, neuralgie, rehabilitace zlomenin kostí a páteře, sudeck dystrophie, syndromy rukou a ramen.
Lázeňské nemocniceV nemocnice u novém bazénu se léčí lupénka spolu s často doprovázejícími kloubními změnami, přičemž úspěšnost této léčby je stupňována použitím fototerapie a medikální léčby. Na tomto úseku se dá očekávat velký zájem domácích i zahraničních pacientů, úspěšnost léčby konkuruje výsledkům dosažených při léčbě u Mrtvého moře se značným cenovým rozdílem!
Lázeňské nemocnice
Kromě toho se zde provádí léčba zánětlivých kloubových onemocnění a autoimunních chorob. I nadále projevují velký zájem o zdejší léčbu bývalí horníci, trpící kloubovými chorobami zapříčiněnými prací v dolech.


Galerie

Zobrazit další fotky


Prosím zvažte dopad na životní prostředí před tiskem tohoto emailu. Please consider the environment before printing this email.

Děkujeme!

S pozdravem, Thermal Travel