Menu

Léčebné lázně


Město Harkány za svůj rozvoj vděčí především léčivým účinkům termálních pramenů. V nádherném parku lázní o rozloze 13 ha jsou rekreantům k dispozici:

tři bazény na koupání, dva termální bazény, 50metrový plavecký bazén, sedm nových tobogánů a bazén pro děti.

Každý člen rodiny zde najde vhodnou zábavu.

Třípatrové, zastřešené a zrekonstruované léčebné lázně s vodní plochou o velikosti 2 098 m² léčivé vody slouží najednou 2 500 návštěvníkům.

Samostatné bazény s léčivou vodou jsou přístupné od 9 do 18 hodin. Celý den zde můžete prožít v klidu, vsedě, v teplých minerálních léčivých vodách s různou teplotou (podle Vašeho přání). Po celém obvodu všech bazénů je zabudováno posezení, které Vám dopřává komfortní relaxaci. Denně v 11:00 a 15:00 hod. pak očekávejte v bazénu fyzioterapeuta, který do rytmu hudby předcvičuje, a všichni ve vodě cvičí podle něho.

Ve druhém patře léčebných lázní jsou umístěny bazény jacuzzi, vodní masáže, finské sauny a parní komory. Léčebné a termální lázně návštěvníkům nabízejí široké spektrum služeb.

V lázních však nepůsobí blahodárně pouze spontánní účinek léčivé vody, hostům jsou rovněž k dispozici služby odborných lékařů revmatologů, moderní léčebná zařízení a účinné léčebné kúry.
Léčebné lázně
Léčebné lázně


Galerie

Zobrazit další fotky


Prosím zvažte dopad na životní prostředí před tiskem tohoto emailu. Please consider the environment before printing this email.

Děkujeme!

S pozdravem, Thermal Travel