V lázních v Harkányi začíná velký rozvoj

V lázních v Harkányi začíná velký rozvoj

Velká modernizace města Harkány i rozvoj lázní začíná a v následujících letech se očekávají různé novinky.

 

V roce 2017 se nabídka lázní rozšířila o nové tobogány a v roce 2018 o dva kryté dětské bazény k celoročnímu využití. Letos pravděpodobně v dubnu bude předána k užití další část budov, jejichž výstavba za cca 125 milionů korun byla zahájena minulý rok v červenci.

 

V renovovaných objektech jsou nové šatny a interiéry a je zde umístěno i několik nových bazénů, jakuzzi a sauna.

 

O průběhu rekonstrukce se můžete informovat NA NAŠICH STRÁNKÁCH, každý měsíc doplňujeme GALERII, kde je možné sledovat stav renovací.

 

Zaregistrujte se pro novinky a navštěvujte opětovně naše stránky, kde Vás čekáme s novými zprávami a nejlepšími cenami.

 

 

 

 

Budoucnost

 

Investice se tímto nezastaví, lázně dostaly další nové zdroje ve výši 270 milionů korun a k nyní obnovené části se v příštích třech letech připojí komplex zpola krytých bazénů s novými efekty a celoročním využitím. A tak město nabídne dětem, rodinám i starší generaci odpočinek, léčbu a dovolenou v překrásné středomořské části jižního Maďarska.

 

Podobný


Rekonstrukce byla zahájena
V lázně byla zahájena rekonstrukce budovy.
Staví se i nový hotel
Majitel hotelu Xavin, který je i u Čechů velmi oblíbený, pravděpodobně letos asi v srpnu otevře novou část hotelu nedaleko od původní budovy v blízkosti lázní.
Byla dokončena první etapa modernizace
Byla dokončena rekonstrukce budovy Lázní Harkány, která začala v červenci 2018. Bylo obnoveno 4900 metrů čtverečních plochy, po slavnostním předání v nejbližší době bude plocha 3000 čtverečních metrů
Blog menü


Zajišťujeme veškeré služby související s lázeňským pobytem v Harkánech. Veškeré informace poskytujeme přehledně, takže si v klidu můžete porovnat ceny zájezdů.

Šetříme Váš čas i Vaše peníze!
Dobrým rozhodnutím můžete za dovolenou ušetřit tisíce!


Sledujte nás!
Prosím zvažte dopad na životní prostředí před tiskem tohoto emailu. Please consider the environment before printing this email.

Děkujeme!

S pozdravem, Thermal Travel