Byla dokončena první etapa modernizace

Byla dokončena první etapa modernizace

Byla dokončena rekonstrukce budovy Lázní Harkány, která začala v červenci 2018. Bylo obnoveno 4900 metrů čtverečních plochy, po slavnostním předání v nejbližší době bude plocha 3000 čtverečních metrů k dispozici lázeňským hostům.

 

V přízemí bylo vytvořeno kompletní oddělení wellness se dvěma finskými saunami, jednou infrasaunou, jednou saunou s párou, tepidáriem a kneipp bazénem. Byla obnovena restaurace, šatny i toalety, nový výtah slouží k bezbariérovému přístupu.

 

 

V patře vedle rekonstruovaných toalet vznikla tělocvična a byly rozšířeny prostory pro odpočinek se 120 lehátky.

 

 

Nové sauny v plné míře odpovídají dnešním trendům wellness. Rozšířením těchto služeb byly i zde zavedeny západoevropské normy, v budoucnosti zde bude pracovat devět saunových odborníků, kteří budou vést dle zájmu až 2 - 5 předvádění denně.

 

 

Rekonstrukce bude pokračovat na podzim obnovou bazénu vedle budovy. V nové hale bazénu bude ještě více různých zážitků i wellness, budou zde  dvě skluzavky, proudová ulička, lezecká stěna, rodinná skluzavka, bublinková koupel, sprcha krku i hydromasáž. Koncem roku 2020 bude zahájena stavba dětského světa pod širým nebem v půlkruhu ve směru ke skluzavkám s pěti bazény o vodní ploše 550 čtverečních metrů.

 

360 fotografie Google- Kliknete

 

Nová zrekonstruovaná část je bude otevřeno 16. září 2019

 

O průběhu rekonstrukce se můžete informovat NA NAŠICH STRÁNKÁCH, každý měsíc doplňujeme GALERII, kde je možné sledovat stav renovací.

 

Zaregistrujte se pro novinky a navštěvujte opětovně naše stránky, kde Vás čekáme s novými zprávami a nejlepšími cenami.

Podobný


Rekonstrukce byla zahájena
V lázně byla zahájena rekonstrukce budovy.
V lázních v Harkányi začíná velký rozvoj
Velká modernizace města Harkány i rozvoj lázní začíná a v následujících letech se očekávají různé novinky.
Blog menü


Zajišťujeme veškeré služby související s lázeňským pobytem v Harkánech. Veškeré informace poskytujeme přehledně, takže si v klidu můžete porovnat ceny zájezdů.

Šetříme Váš čas i Vaše peníze!
Dobrým rozhodnutím můžete za dovolenou ušetřit tisíce!


Sledujte nás!
Prosím zvažte dopad na životní prostředí před tiskem tohoto emailu. Please consider the environment before printing this email.

Děkujeme!

S pozdravem, Thermal Travel